Gratis

Consultant Imobiliar Bucuresti - sectoarele 1 si 2

NORD HOMES REAL ESTATE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Vrei sa traiesti bucuria si satisfactia ca ai contribuit ca un vis sa devina realitate?
  • Esti o fire comunicativa, empatica si ai abilitati foarte bune de relationare?
  • Ai o atentie sporita la detalii si te caracterizeaza promptitudinea, onestitatea, integritatea si perseverenta?
  • Ti-ai dat seama ca un job static si monoton nu e pentru tine?! Iti doresti ca veniturile tale sa fie direct proportionale cu efortul si implicarea ta, fara sa fii limitat de un salariu fix?!
  • Vrei sa te bucuri de un program flexibil care sa-ti permita sa mentii un echilibru intre viata profesionala si cea personala?

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Identificarea și evaluarea proprietăților potențiale în Sectoarele 1 și 2 din București.
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂vânzători și cumpărători.
  • Organizarea și participarea la vizionări ale proprietăților.
  • Negocierea ofertelor și gestionarea procesului de închidere a tranzacțiilor.
  • Menținerea actualizata a bazei de date.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în relationarea cu clientii reprezinta un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Beneficii:
  • Comisioane atractive și bonusuri în funcție de performanță.
  • Suport și formare continuă.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Compania noastra s-a nascut din dorinta de a revolutiona piata imobiliara din Romania prin profesionalism si rezultate. Fie ca esti dezvoltator imobiliar, investitor sau client final, ne straduim sa iti oferim servicii de top si sa iei decizii in cunostinta de cauza. Cei 12 ani de experienta in zona dezvoltarilor imobiliare, consultantei si implementarii de strategii de vanzari si marketing, ne-au pus in fata a mii de clienti, care ne urmeaza si in ziua de astazi fiind extrem de multumiti de rezultatul final!

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024