Gratis

Consultant financiar sanatate si pensii private

STOICA OANA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
2 poziții

Candidatul Ideal

Să ai experienta in orice domeniu. Te ajutam noi sa te formezi;
Să nu fii de acord cu sloganul „Timpul trece, leafa merge"
Să fii perseverent
Să iti placa sa vorbesti cu clientii telefonic sau fata in fata
Să ai capacitatea de identificare a nevoilor fiecărui client și oferirea de soluții customizate
Disponibilitate pentru deplasări la client pentru discutii personalizate.

Descrierea jobului

Program flexibil
Castiguri direct proportionale cu efortul
Traininguri și programe de dezvoltare
Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Promovarea si vanzarea produselor companiei
Gestionarea procesului de vânzare cap - coada, construind propuneri potrivite pentru fiecare potential client in functie de nevoi.

Descrierea companiei

Servicii financiare
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024