Gratis

Consultant Financiar Bancar

Fresh & Real Solutions SRL
8 poziții

Candidatul Ideal

Îți place interacțiunea cu oamenii? Vino în echipa noastră, ai oportunitatea de a lucra în mediu dinamic, performant, ce încurajează dialogul și dezvoltarea personală.

Beneficii:
- asigurare servicii medicale;
- bonusuri de performanță;
- laptop, telefon;
- cursuri dezvoltare personală;
- comision din vânzări;

Vei lucra cu profesioniști și vei beneficia de experiența noastră,
îți vom pune la dispoziție tot ceea ce este necesar pentru a reuși să ai venituri pe măsura așteptărilor.

Descrierea jobului

- Contactarea portofoliului de clienți
- Consilierea și oferirea cu profesionalism a celor mai bune soluții de creditare adaptate ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︈︆​︁︂︀​︅︇​︁︃︀nevoilor clienților
- Menținerea relației dintre departamentele de vânzări și bancă
- Să contribuie la îmbunătățirea proceselor și a strategiei de vânzări
- Gestionarea eficientă a bazelor de date și a aplicațiilor interne

Suntem o echipa tanara cu peste 5 ani experienta in domeniul financiar bancar.

Prin experienta acumulata anterior am decis sa venim cu o idee fresh in domeniul financiar avand ca scop oferirea celor mai bune solutii de creditare din piata punand pe primul loc satisfactia clientilor.

Colaboram cu cele mai importante institutii bancare si non bancare astfel incat sa gasim solutia potrivita nevoii tale. Nu ne limitam la un anumit produs de finantare si gasim cele mai avantajoase si rapide solutii de creditare.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024