Gratis

Consultant credite IMM

SOCIETATEA DE MICROFINANTARE IFN ROMCOM SA
3 poziții

Candidatul Ideal

POZITIE: Consultant credite IMM
ORAS: Oradea
TIP JOB: Full time

CĂUTĂM CONSULTANT CREDITE IMM !

Te potrivești în echipa noastră dacă:
  • Ești convingător și comunicativ, optimist și ai simțul umorului
  • Îți place să construiești și să păstrezi relații umane
  • Ești prevăzător, planifici și anticipezi, îți place să calculezi și să lucrezi cu numere
  • Urmezi reguli, ești metodic și conștiincios, atent la detalii dar poți da dovadă și de creativitate într-o situatie bine reglementată
  • Îți place să explorezi, ai carnet de conducere categoria B
  • Dorești să înveți și să te dezvolți într-un mediu cu standarde ridicate

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor de creditare ale ROMCOM
  • Analiza și evaluarea cererilor de credit și semnarea contractelor de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀credit
  • Gestionarea unui portofoliu propriu de credite persoane juridice

Beneficii:
  • Jobul tau va fi afacerea ta! Vei avea un pachet de beneficii proporțional cu efortul depus și rezultatele activității tale, transparent și clar încă de la început. Venitul pe care îl poți realiza depășește 6.000 RON net/lună.
  • Oportunitate într-o organizație de renume. Ai oportunitatea să lucrezi într-o organizație cu reputație solidă, bine reglementată, într-un mediu dinamic.
  • Dezvoltare profesională: Vei avea la dispoziție o echipă de experți de la care poți acumula cunoștințe solide în domeniul serviciilor financiare și vei interacționa cu oameni cu spirit antreprenorial dezvoltat, din diverse sectoare de activitate.

Descrierea companiei

CÂTE CEVA DESPRE NOI

IFN ROMCOM SA este divizia de finanțare din cadrul grupului ROMCOM (www.romcom.ro), care are 30 ani de experiență în furnizarea de servicii de dezvoltare pentru afaceri mici și mijlocii din România prin finanțare, consultanță și training. IFN ROMCOM SA oferă credite de investiții și capital de lucru afacerilor mici și mijlocii.

Dacă vrei să discutăm mai în detaliu o posibilă colaborare, trimite-ne CV-ul tău la adresa recrutare@romcom.ro și hai să ne cunoaștem.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024