Construiește-ți o Cariera în Imobiliare! Fă parte din Echipă

Aig Solution Orizont S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce căutăm?

Persoane ambițioase și pasionate de imobiliare.
Experiența în domeniu este un plus, insă suntem deschiși și către cei care vor să învețe și să crească profesional.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Spirit de echipă și orientare către rezultate.
Capacitatea de a lucra independent și eficient, dar și în echipă.
Disponibilitate pentru program flexibil și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Ce oferim?

Suport constant pentru dezvoltarea ta profesională.
Acces la un portofoliu extins de clienți și proprietăți.
Mediu de lucru dinamic și prietenos, în care ideile tale sunt apreciate.
Pachet de comisioane, probabil cele mai atractive.

Sistemul de lucru este pe bază de colaborare, astfel că este necesar să ai o firmă (PFA, SRL, etc.) si este necesar să ai mașină proprie pentru deplasări și un laptop pentru gestionarea activităților zilnice.

Dacă ești pregătit să faci parte dintr-o echipă de succes și să ai un impact real în cariera ta, trimite-ne CV-ul tău.

Te așteptăm cu entuziasm în echipa OFICIAL Imobiliare!

Descrierea jobului

Ca si colaborator în echipa noastră, vei avea următoarele responsabilități:

Prospectarea pieței imobiliare: Identificarea de noi proprietăți și oportunități ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de vânzare sau închiriere, precum și atragerea de noi clienți.
Promovarea proprietăților: Realizarea de descrieri detaliate, promovarea anunțurilor pe diverse platforme imobiliare și sociale pentru a atrage potențiali clienți.
Consilierea clienților: Oferirea de suport și consiliere în tot procesul de tranzacție – de la evaluarea nevoilor clienților până la încheierea contractelor.
Gestionarea vizionărilor: Organizarea și participarea la vizionările proprietăților, oferind informații relevante și răspunzând la întrebările clienților.
Negocierea tranzacțiilor: Participarea activă în negocierea prețurilor între proprietari și clienți, asigurând cea mai bună soluție pentru ambele părți.
Întocmirea documentelor: Pregătirea și gestionarea documentației necesare pentru încheierea tranzacțiilor (contracte, acte de vânzare-cumpărare sau închiriere, etc.).
Dezvoltarea relațiilor profesionale: Menținerea unei relații constante cu clienții și partenerii, pentru a asigura colaborări pe termen lung și a obține recomandări.
Analizarea pieței: Monitorizarea tendințelor pieței imobiliare și actualizarea periodică a ofertelor în funcție de evoluția acesteia.

Ne dedicăm să oferim clienților noștri cele mai bune soluții imobiliare, fie că este vorba despre vânzare, închiriere sau achiziția proprietății ideale. Cu o experiență vastă pe piața imobiliară și un portofoliu variat de proprietăți, suntem cunoscuți pentru profesionalismul, integritatea și serviciile noastre de top.

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024