Gratis

Consilier Vanzari

IWF STAFFING S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari
  • Abilitati de comunicare, relationare si persuasiune;
  • Dinamism, perseverenta, spirit de echipa si initiativa;
  • Persoana autodidacta, cu gandire pozitiva, proactiva, orientata catre clienti si rezultate;
  • Cunostinte operare PC (Ms Office).

Descrierea jobului

  • Intampinarea clientilor intr-o maniera profesionista si identificarea nevoilor acestora;
  • ​︇︆​︂︃︅​︂︅︂Acordarea consultantei de specialitate;
  • Marirea portofoliului de clienti prin promovarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀produselor societatii;
  • Administrarea eficienta a relatiei cu clientii, precum si derularea intregului proces de vanzare;
  • Verificarea disponibilitati stocului si oferirea termenelor de livrare precise pentru produse;
  • Realizarea obiectivelor lunare și anuale de vanzari, promovarea imaginii de brand;
  • Mentinerea relatiei cu clientii oferind cele mai bune solutii, pliate pe nevoile lor, prin consultanta si sprijin profesional;
  • Implementarea politicilor comerciale și a ofertelor;
  • Operatiuni de facturare.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa 40 lei / zi;
  • Bonus din vanzari;
  • Traininguri si cursuri de dezvoltare personala si profesionala;
  • Mediu de lucru placut, stabil si dinamic;
  • Promovare in cadrul companiei.

International Work Finder rezolva nevoia de forta de munca necalificata si calificata cu care Romania se confrunta în ultimii ani. Echipa noastra este formata din profesionisti cu o bogata experienta in identificarea omului potrivit la locul potrivit. Creionam noi solutii pentru clientii nostri, in vederea eficientizarii proceselor implicate în domeniul resurselor umane si reducerii costurilor. Suntem dedicati sa conectam organizatiile cu cei mai buni profesionisti din domeniile blue-collar, white-collar și IT. Cu o experienta de peste 7 ani, ne mandrim cu expertiza noastra in identificarea si selectarea talentelor care nu doar indeplinesc cerintele tehnice, ci se aliniaza și cu cultura organizationala a clientilor nostri.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024