Gratis

CONSILIER VANZARI

Candidatul Ideal

Optica medicala din cadrul Cabinetului de Oftalmologie cauta coleg/a pentru rolul de consilier vanzari.

Cerinte :

• Să fie atent la detalii, ordonat și implicat, responsabil;
• Intampinarea si identificarea nevoilor pacientilor
• Abilitati de comunicare;
• Capacitatea de a lucra în echipă și de a oferi suport colegilor;
• Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, compania asigurand suport si intelegere;
• Sa manifeste dorinta de invatare si perfectionare;
• Sa se implice in activitatile magazinului

Descrierea jobului

• Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica.
• Intampinarea si identificarea nevoilor clientilor;
• Oferirea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de consultanta clientilor;
• Derularea activitatilor de gestionare a magazinului;
• Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora;
• Reduceri la produsele optice pentru angajați

Descrierea companiei

• Pachet salarial atractiv;
• Prime de sarbatori;
• Contract de muncă perioadă nedeterminată;
• Mediu de lucru plăcut, stabil și optim pentru dezvoltarea unei cariere Ideile și inițiativele sunt încurajate și apreciate;

Cabinetul medical cu traditie de peste 20 de ani in domeniul oftalmologiei ofera consultatii pentru stabilirea diagnosticului si tratamentului diferitelor afectiuni oculare. Cabinetul nostru desfasoara o activitate medicala si chirurgicala dedicata tuturor varstelor.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024