Gratis

Consilier vanzari

Bacania Lesvos S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

• Responsabilitate si corectitudine
• Persoană serioasă, punctuală, organizată, responsabilă, cu spirit practic
• Studii medii
• Cunostinte operare calculator
• Experiența în domeniu reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

• Mentinerea curateniei in locatie si aranjarea produselor la raft asigurandu-te ca sunt respectate standardele inalte de calitate, igiena si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂siguranta alimentara
• Asiguri o experienta placuta clientilor prin intâmpinarea, prezentarea si recomandarea pentru alegerea produselor

Oferim
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru plăcut și prietenos
• Training pentru dezvoltarea profesionala
• Posibilitatea de dezvoltare, promovare si de a evolua in cadrul companiei intr-un mediu de lucru placut si profesionist

La Bacania Lesvos ne dorim sa aducem pe mesele romanilor o mica parte din gustul autentic al preparatelor cu specific grecesc. Te invitam sa descoperi produsele noastre de o calitate garantata si o varietate de gusturi si arome de care sa te poti bucura in orice perioada a anului !

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024