Gratis

Consilier vanzari

MODERN COM S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică și dedicată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de vânzător comercial. Dacă ești o ️︃︉︇︂︃︇︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎️︃︉︇︂︃︇︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎persoană sociabilă, ai abilități excelente de comunicare și ești pasionată de domeniul vânzărilor, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Activitatea ta:Consilierea clientilor
Implicarea activa in promovarea si vanzarea produselor.
Participarea la activitatile de pregatire, organizare si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄prezentare a produselor ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀in magazin iti oferim:
Pachet salarial + comision din vanzari
Tichete de masa
Bonusuri de sarbatori
Reducere de angajat
Un loc de munca stabil cu contract de munca pe perioada nedeterminata
Program flexibil

Suntem din 1994 pe piața românească, dar fiecare colecție aduce ceva stylish și contemporan pentru fiecare bărbat modern.
În fiecare an avem 4 colecții cumprinzând elementele esențiale unei garderobe care combină design-ul practic cu materialele de calitate și croială comfortabilă, la prețuri accesibile. Vei găsi tot ceea ce ai nevoie pentru a obține o ținută smart casual, street sau office.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024