Gratis

Consilier Vanzari

SPORT BOX S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii medii
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare
Orientare catre client
Initiativa
Pasiune ︋pentru activitati sportive – reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Este responsabil de procesul de vanzare a produselor companiei si de gestiunea din punctul de lucru
Consiliaza si informeaza ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈clientii asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, preturilor, promotiilor, etc.
Mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul
Pregateste si expune produsele oferite de companie, respectand regulile specifice de aranjare, avand grija ca preturile afisate sa fie cele corecte la toate categoriile de produse
Intretine curatenia si ordinea in magazin
Beneficii:
-flexibilitate program
- pachet salarial atractiv
- bonusuri in urma evaluarilor
- echipament sportiv

Nascuta in Alpii francezi in 1947, Salomon este dedicat sporturilor montane si depasirii limitelor prin crearea de produse inovative ce permit oamenilor sa se joace, sa progreseze si sa depaseasca provocarile outdoor intampinate. Compania produce si comercializeaza incaltaminte, imbracaminte si echipamente pentru o gama variata de sporturi in aer liber.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024