Gratis

Consilier vanzari

IMAR COM SRL

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare, negociere si vanzare ;
Capacitate de organizare si planificare a activitatii, adaptabilitate;
Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate;
Acumularea si gestionarea informatiilor multiple necesare desfasurarii activitatii (multitasking);
Cunostinte de utilizare Microsoft OFFICE, in special EXCEL; Smartbill
Constituie avantaj: Experiența pe o poziție similară

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Cunoasterea detaliata a produselor comercializate in showroom;
Gestionarea intregului proces in relatia cu clientul (prezentari, intalniri, propuneri, ofertare, comenzi, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂livrari);
Furnizarea de informatii si facilitarea procesului de cumparare de catre client;
Identificarea si prezentarea modalitatilor de atragere / fidelizare clienti;

Imar Com este o companie specializata in domeniul vanzarii de gresie, faianta si obiecte sanitare. cautam sa oferim o gama larga de produse la o calitate impecabila si din acest motiv colaboram cu unii dintre cei mai renumiti producatori spanioli de ceramica. Dorim sa fim mereu aproape de clienti si de nevoile acestora, fapt care ne determina sa cautam colectii care sa aiba o gama larga de utilizare de la rezindential la industrial.

Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 7 Aug. 2024 Expiră 9 Aug. 2024