Gratis

CONSILIER VANZARI PIESE AUTO

AUTO BEST CENTER

Candidatul Ideal

Are cunostinte de legislatia gestiunii de stocuri; cunostinte de contabilitate primara, cunoistinte de operare PC; aptitudini de a lucra cu documente; spirit organizatoric; capacitatea de a lucra cu oamenii; fara antecedente penale

Descrierea jobului

Efectueaza receptia fizica a marfii in magazia firmei. Introduce si verifica documentele de intrare a marfii in gestiune ( NIR-ul). ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Preia comanda de piese de la client si intocmeste necesarul de piese in vederea aprovizionarii. Emite bon de consum si livreaza marfa catre atelier. Urmareste ca marfa introdusa in stoc sa fie conforma cu factura, sau avizul de expeditie. Trebuie sa cunoasca piesele si utilitatea acestora.

Descrierea companiei

Firma este dealer autorizat TOYOTA.
Cu o experienta indelungata in domeniul auto si un personal tehnic calificat oferim
urmatoarele servicii:vanzari auto: cash, rate, leasing,service autorizat garantie si post garantie,reparatii tinichigerie si vopsitorie,inspectii tehnice auto periodice,tractarii si depanari nonstop,comenzii piese schimb
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024