Gratis

Consilier vanzari pentru magazin TRIUMPH lenjerie

ESTETIC MANAGEMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam CONSILIER VANZARI pentru magazin TRIUMPH lenjerie- Shopping City SIBIU (Mall Selimbar)!

Cerinte:
  • minime cunostinte în domeniul vanzarii sau cu experienta (oferim consultanta/training in acest domeniu);
  • seriozitate/responsabilitate, atitudine pozitiva, capacitate de comunicare.

Descrierea jobului

  • sa asigure prezentarea, promovarea, vanzarea produselor';
  • sa consilieze clientii;
  • sa mentina un mediu de lucru ordonat.

Beneficii: ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄
  • salariu de baza, plus tichete de masa de 40 lei;
  • bonusuri de performanta pe zi;
  • bonusuri de performanta pe luna;
  • bonusuri de week-end;
  • program de lucru flexibil/part-time;
  • posibilitatea de a activa într-o companie de prestigiu.
Așteptăm CV-ul d-voastră sau informații suplimentare la tel 0745621875.

Descrierea companiei

Companie cu activitate în domeniul comerțului/retail.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024