Gratis

Consilier vânzări optica medicala

DIOPTRIA MED S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana responsabila, organizată, respectuoasă, empatică fata de clienți, dornica de a se alătura unei echipe tinere și foarte bine pregătite profesional.
Experiența în domeniul opticii reprezintă un avantaj.
Salariul se discuta la interviu, în funcție de experiența Dvs.

Descrierea jobului

Derularea activităților de vânzare a diferitelor produse optice, consilierea clienților în alegerea ramelor și a lentilelor potrivite, reparații și ajustări ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ale ochelarilor, prezentarea optima a produselor în magazin, colaborare permanenta cu ceilalți colegi.

Suntem unul din cele mai bine dotate cabinete medicale de oftalmologie din Târgu Mureș, cu o echipă tânără și foarte bine pregătită profesional.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024