Gratis

Consilier vanzari optica medicala

Optic Plus - S.C. TCA COMIX S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de la Optic Plus este o persoana responsabila si comunicativa, cu interes pentru dezvoltarea profesionala continua, dovedind abilitati de lucru cu clientii, avand receptivitate la notiuni tehnice de baza si simt estetic. Experienta de lucru relevanta e un avantaj, dar instruirea in domeniu va fi asigurata de companie, conform standardelor proprii.

Descrierea jobului

Consilierul din optica medicala va discuta cu clientii despre nevoile acestora si va identifica solutiile optime acestora.
Va fi legatura ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄dintre companie si client de la primele informatii si pana la operatiunile de service din post-garantie.
Va avea satisfactia imbunatatirii calitatii vietii purtatorului de ochelari, prin profesionalismul dovedit in activitatea din optica.

Optic Plus este furnizor de servicii de optometrie, oftalmologie si optica medicala, reprezentand in Bacau cei mai prestigiosi producatori de lentile si rame de ochelari si este alcatuita dintr-o echipa de profesionisti dedicati nevoilor clientilor.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 19 Oct. 2024