Gratis

CONSILIER VANZARI ONLINE & SHOWROOM - PRODUSE TEHNICE

ASPAD COM SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- abilitati bune de comunicare verbala si in scris
- excelent utilizator de programe calculator
- cunoasterea platformelor de socia-media
- cunostinte de baza editare foto-video
- cunostinte tehnice mecanica / electrica reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Atributii:
- preluarea si rezolvarea solicitarilor transmise de clienti telefonic / email
- consilierea clientilor online si off-line in alegerea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂produselor potrivite
- procesare comenzi clienti
- gestionarea canalelor social-media, creare de continut

Se ofera:
- salariu fix, bonusuri de performanta, prime de sarbatori
- tichete de masa
- decontare transport / preluare metrou Aurel Vlaicu
- laptop si smartphone
- abonament de sananate Regina Maria
- training la angajare si instruiri periodice

Firma Aspad si-a inceput activitatea in anul 2000 in Bucuresti, avand in prezent acoperire nationala. Portofoliul de distributie s-a diversificat permanent, fiind format din: produse chimice pentru reparatii, intretinere, curatare (Loctite, Teroson, Ceresit, Carplan), scule si consumabile profesionale (Stahlwille, Gedore, Usag, BGS, Chicago Pneumatic, Ruko, Norton, Osborn, Wendt, Milwaukee, Metabo, Dewalt, etc.), produse electrica-diagnoza auto (Philips, Osram, Narva, diagnoze VCDS). Deservim clienti din domenii diverse: fabrici, confectii metalice, servisuri auto si utilaje, magazine auto si tehnice, lanturi de benzinarii, hypermaket-uri. Asiguram asistenta tehnica si comerciala la nivel national, prin reprezentanti de vanzari zonali. Livram in 24 ore in toata tara, din depozitul central situat in Otopeni. Produsele noastre pot fi achizitionate atat din showroom-ul deschis in Otopeni, care este si Milwaukee Heavy Duty Centre, cat si online prin platforme proprii B2C si B2B.
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024