Gratis

Consilier Vanzari - NANAN - Baneasa Shopping City

NNKIDS S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un vânzător comercial dedicat și responsabil pentru magazinul NANAN din Băneasa Shopping City. Persoana ideală trebuie să aibă o atitudine proactivă, să fie atentă la detalii și orientată către client. Rolul presupune gestionarea eficientă a magazinului, asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți și menținerea unui standard ridicat de prezentare a produselor.

Descrierea jobului

*Responsabilități principale:*
1. *Gestionarea Stocurilor:* Reaprovizionarea rafturilor, organizarea și prezentarea produselor conform standardelor de merchandising, monitorizarea stocurilor și propunerea de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄comenzi pentru articolele necesare.
2. *Servicii pentru Clienți:* Oferirea de informații și asistență clienților, gestionarea retururilor și reclamațiilor, informarea despre promoții și colectarea acordului GDPR pentru campanii de marketing.
3. *Igienă și Ordine:* Menținerea curățeniei și ordinii în magazin, solicitarea de ajutor suplimentar când este necesar, și asigurarea unei prezentări impecabile a produselor.
4. *Operarea Casei de Marcat:* Emiterea bonurilor fiscale, gestionarea corectă a plăților și raportarea zilnică a vânzărilor și a situației financiare din casa de marcat.
5. *Primirea Mărfurilor:* Verificarea atentă a mărfurilor primite din depozit, conformitatea cu avizul de însoțire și asigurarea integrității produselor.

*Cerințe:*
- *Experiență:* Preferabil experiență anterioară într-un rol similar în retail, în special în domeniul vestimentației pentru copii.
- *Aptitudini:* Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții, capacitatea de a lucra eficient într-o echipă, atenție la detalii și capacitate de organizare.
- *Cunoștințe:* Familiarizare cu operațiunile de bază ale unui magazin, cunoștințe despre manipularea mărfurilor și gestionarea stocurilor.
- *Altele:* Disponibilitate pentru program de lucru flexibil, inclusiv în weekenduri și sărbători.

*Beneficii:*
- *Mediu de lucru plăcut:* Într-un brand internațional renumit.
- *Oportunități de dezvoltare:* Șanse reale de avansare în cadrul echipei NANAN.
- *Pachet salarial atractiv:* Salariu competitiv și beneficii adiționale.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unui brand italian de prestigiu, te invităm să aplici!

NANAN este un brand italian specializat în produse pentru copii, cunoscut pentru designurile sale delicate și elegante. Fondat cu scopul de a crea un univers liniștitor și armonios pentru cei mici, Nanan oferă o gamă largă de produse, de la mobilier și decorațiuni pentru camerele copiilor până la îmbrăcăminte, accesorii și jucării din materiale de înaltă calitate. Stilul brandului este caracterizat de culori pastelate, detalii fine și materiale moi, toate alese cu atenție pentru a oferi confort și siguranță maximă bebelușilor. Nanan pune un accent deosebit pe estetică, combinând funcționalitatea cu un design rafinat, creând astfel un mediu ideal pentru creșterea și dezvoltarea copiilor.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024