Gratis

Consilier Vanzari/Manager Magazin – HA.RO, Lemon Park

HA.RO
3 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat de designul interior și grădinărit? Îți place să interacționezi cu oamenii și să găsești soluții creative pentru a transforma spațiile în adevărate oaze de relaxare? Atunci te căutăm pe tine!
Vino să faci parte din echipa noastră dintr-un magazin inovator de mobilier interior și de grădină, HA.RO, unde îți poți pune în valoare atât abilitățile comerciale de relaționare cu clienții, cât și cele practice și tehnice.

Ce căutăm:
  • O persoană comunicativă, pasionată de design și decor
  • Abilități practice și tehnice, necesare pentru a oferi consultanță clienților noștri
  • Dorința de a crește și de a te dezvolta într-un mediu dinamic și orientat către succes

Descrierea jobului

Asadar, daca ai:
  • Pasiune pentru produsele home, deco și garden: Dacă îți place să transformi spațiile într-un mod creativ ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂și funcțional, ești candidatul ideal!
  • Spirit proactiv și atitudine pozitivă: Suntem în căutarea unei persoane care nu doar răspunde cerințelor, ci le anticipează cu o abordare entuziastă și orientată către soluții.
  • Studii medii/superioare în domeniul agricol (un avantaj): Cunoștințele din acest domeniu îți vor oferi un avantaj suplimentar în interacțiunea cu clienții noștri.
  • Experiență anterioară în consilierea clienților: Dacă ai mai lucrat în retail sau ai oferit consultanță, te vei integra rapid și vei excela în acest rol.
  • Atitudine deschisă și adaptabilitate la noile tendințe din industrie: Ne dorim pe cineva care este la curent cu ultimele trenduri și este gata să învețe și să se adapteze.
  • Disponibilitate pentru a lucra în weekenduri și sărbători: Flexibilitatea este esențială pentru a putea răspunde nevoilor clienților noștri atunci când aceștia au cel mai mult timp liber.Hai să transformăm împreună visele clienților noștri în realitate!

Ce îți oferim:
  • Program flexibil: Ai posibilitatea de a alege între ture de 12 ore cu o zi pauză sau program in ture de 8 ore dimineața / 8 ore după-amiaza, astfel încât să îți poți organiza timpul exact așa cum îți dorești.
  • Un mediu de lucru modern și inspirator: Vei lucra într-un magazin nou, unde accentul este pus pe consultanța personalizată pentru decorarea grădinilor și a spațiilor interioare ale casei.
  • Salariu atractiv și beneficii: Oferim un pachet salarial competitiv, tichete de masă și oportunități reale de avansare în funcție de performanțele și implicarea ta.
  • Recompense pentru rezultate: Creșterea vânzărilor și atragerea clienților nu trec neobservate! Te vom recompensa lunar cu bonusuri pentru contribuția ta la succesul magazinului.
  • Asigurare medicală: Pentru că suntem atenți la sănătate și prevenție, vei beneficia de o asigurare medicală care să îți ofere liniște și siguranță.
LOCATIA magazinului HA.RO - Platforma Lemon Park Bucuresti

Cum aplici:

Dacă ești gata să te alături echipei noastre, poti aplica direct aici sau ne poti trimite CV-ul tău si la hr@agroest.ro Hai sa transformăm împreună visele clienților noștri în realitate!

Descrierea companiei

12 ANI DE PERFORMANȚE, IMPLICARE, INOVAȚII

Compania își continuă dezvoltarea printr-o serie de acțiuni la nivel de strategie de business, portofoliu de produse, cât și la nivel de comunicare.

În 2021 AGRO-EST a devenit parte din grupul de companii aparținând lui AEM HOLDING, fond de invetiții în agricultură – care investește în toate marile ramuri din sector. AEM Holding este orientat pe zona de tehnologii, inovații, cercetare și ecologie.

AGRO-EST a fost înființată în 2009, iar în 2011 a finalizat investiția în prima platformă logistică și a înființat divizia de distribuție către fermierii din județul Buzău. Din 2012 până în 2017, compania și-a extins activitatea în județele Ialomița, Brăila, Vrancea, Călărași, Teleorman, Giurgiu, Tulcea, Olt, Prahova, Constanța, Dolj, Argeș, Galați, Vaslui și Bacău, iar în 2019, în zonele Bana și Moldova.
De-a lungul anilor, AGRO-EST a achiziționat fermele Sunfield Farming (2015) si Agrigreenmax (2018). A lansat platforma informațională Ecoferma (2020) și platforma Hectarul.ro (2021), a demarat investiția într-o unitate de productie pentru fertilizanti foliari si biostimulatori, a deschis 4 magazine de mobilier de interior si gradina HA.RO in: Timisoara, Brasov, Vaslui si Bucuresti.

Publicat 14 Aug. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 13 Sept. 2024