Gratis

Consilier Vânzări Magazin Online | Case-Smart.ro

CASE SMART
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Oportunitate de angajare în Bacău!

Dacă ai experiență în vânzări, ești pasionat de tehnologie și te atrage acest domeniu, te poți alătura echipei Case Smart ca si Consilier Vânzări Online pentru piața din România.
Showroom-ul nostru ultra modern este situat în Bacău, in zona Hello Shopping Park.

Ce căutăm la viitorul coleg/colega:

Abilități excelente de comunicare
Experiență în vânzări online sau call center
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel)
Capacitatea de a soluționa eficient solicitările și reclamațiile clienților
Experiența într-un magazin online constituie un avantaj
Experienta lucrului cu SmartBill - program de facturare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face la birou:

Principala ta responsabilitate: ”FERICIREA” clienților
Vei prelua comenzile plasate pe site, telefonic sau prin ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁chat
Vei introduce și factura comenzile în programul Smartbill (experiența anterioară reprezintă un plus)
Vei oferi consultanță și suport clienților
Vei soluționa solicitările, retururile și reclamațiile
Vei adăuga produse noi și actualiza informațiile în platforma online
Vei promova și vinde produsele către clienți B2B (arhitecți, electricieni, dezvoltatori imobiliari)
Vei întocmi și trimite oferte către potențiali clienți
Vei confirma comenzile și oferi detalii despre livrare, metode de plată și alte solicitări

Ce îți oferim:

Mediu de lucru modern, intr-un sediu nou, deschis in 2024, alături de o echipă tânără și entuziastă
Training și teambuildinguri
Salariu fix atractiv, în funcție de competențele și experiența ta
Bonusuri din vânzările directe
Toate instrumentele necesare pentru a-ți desfășura activitatea
Program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 17:30 Pauza de masa 13-13.30

Despre noi: Suntem lideri pe piața Smart Home din România și activăm și pe piețele din Ungaria și Spania prin site-urile noastre dedicate:

case-smart.ro
casadelfuturo.es
okoshazak.hu

Te așteptăm în echipa noastră!
Trimite CV-ul tău la: manager(at)case-smart.ro

Life is short. Work somewhere awesome.

CASE SMART este o companie specializată pe comercializarea produselor SMART HOME si este prezenta pe piata din Romania din anul 2016. Inca de la inceput, suntem lideri de piata pe nisa Smart Home in mediul online si incepand cu anul 2023 vom deschide primul Show Room dedicat produselor Smart Home din Romania. Suntem prezenti pe piata din Romania, Ungaria si Spania prin siteurile dedicate acestor tari.

Suntem reselleri exclusivi ai brandului propriu LUXION, precum si a altor branduri importante din industrie: LIVOLO, SOMFY, SONOFF, ORVIBO, NANOLEAF, NUKI, ETC…

În concluzie, Case Smart Romania oferă soluții inovatoare și personalizate pentru case inteligente și automatizate în România, contribuind la crearea de locuințe mai confortabile, mai sigure și mai eficiente energetic. https://case-smart.ro/ https://casadelfuturo.es/ https://okoshazak.hu/

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024