Gratis

Consilier vanzari magazin bijuterii

RC GOLD INVEST SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă îți place să-ți dezvolți abilitățile în vânzări, ești o persoană amabilă și comunicativă te invităm să faci parte din echipa StoreGold!

Descrierea jobului

În echipa noastră vei beneficia de:

Contract de muncă Full-time;
Salariu competitiv, bonus de performanță și bonusuri suplimentare ocazionale;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Program de lucru flexibil ( 15 zile pe luna)
Două weekend-uri ( vineri, sâmbătă, duminică) - libere
Reduceri de angajat la achiziționarea produselor din magazin. Responsabilitatea principală va fi consilierea optimă a clienților în alegerea optimă a bijuteriilor;

promovarea și prezentarea produselor;
Efectuarea operațiunilor de incasare și înregistrări în sistemul de management al vânzărilor;
Efectuarea operațiunilor specifice activității de retail;
Verificarea cu atenție a stocurilor din vitrină si integritatea produselor!

Salariu motivant între 3500-4000 lei pe lună.

Magazinele Store Gold, se ocupă cu vânzarea bijuteriilor din aur, bijuterii cu diamante si verighete, atât național cat și internațional.
Magazinele fizice din Iași sunt de peste 10 ani deschise și oferă clienților cea mai variată gamă de bijuterii din aur.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024