Gratis

Consilier vanzari magazin bijuterii Suceava

Perla Nord S.R.L.

Candidatul Ideal

- atitudine pozitiva, spirit de initiativa si atentie la detalii.
- experienta in munca
- studii medii sau superioare

Descrierea jobului

Ne marim echipa de vanzari!

Vino in echipa noastra si vei beneficia de:
  • training specializat in domeniul ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄bijuteriilor ,
  • pachet salarial & diferite bonusuri,
  • program de lucru flexibil, in ture,
  • uniforma oferita, etc.

Jobul de consilier vanzari prevede:
  • consilierea clientilor
  • efectuarea activitatilor administrative si /sau de gestionare a magazinului .
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024