Gratis

Consilier Vanzari - Est Bike Adventure Constanta

EST BIKE ADVENTURE SRL

Candidatul Ideal

  • Pasionat de motociclete
  • Permis de conducere categoria A
  • Persoană dinamică, responsabilă și orientată către client
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Cunoștințe de operare PC (Mail, Word, Excel)
  • Limba engleză la nivel mediu (un avantaj)

Descrierea jobului

  • Prezentarea și vânzarea motocicletelor si scuterelor
  • Prezentarea si vânzarea accesoriilor
  • Oferirea de consultanță clienților
  • Gestionarea relației cu clienții

Descrierea companiei

De ce să alegi Est Bike Adventure?

Fă parte dintr-o echipă tânără și dinamică, într-un mediu de lucru plăcut și relaxat.

Dezvoltă-te profesional într-un domeniu în continuă creștere.

Beneficiază de training și de oportunități de dezvoltare personală.

Alătură-te unei comunități de pasionați de motociclete.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024