Gratis

CONSILIER VANZARI ECHIPAMENTE ELECTRICE - Medias

SC ELECTRIC COM 3M SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana sociabila ( va devinii interfata firmei cu clientii).
  • Cunostinte in domeniul electric ( se va considera un avantaj ).
  • Cunostinte de operare pe calculator.

Descrierea jobului

  • Activitatea ceruta este de vanzare directa catre clienti.
  • Consilierea si gasirea solutiilor potrivite pentru clienti.
  • Pregatirea marfii.
  • Realizarea facturilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀catre clienti.
  • Incasarea platilor facute de clienti.

Descrierea companiei

S.C. ELECTRIC COM 3M este o companie infintata in Sibiu
cu capital romanesc care are peste 20 de angajati.
Colectiv foarte unit
Atmosfera de lucru foarte placuta
Loc de munca foarte atractiv
Activitate transparenta in actiunile firmei
Puncte de lucru:
SIBIU Depozit strada Viile Sibiului nr.1
SIBIU Magazin cu vanzare pe strada Raului nr. 33
MEDIAS Magazin cu vanzare pe strada Calfat nr. 2
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024