Gratis

Consilier vanzari bijuterii - 2700 + 600 lei tichete

REINA BIJOU SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii;
Spirit de echipă și capacitate de organizare a activității;
Asumarea responsabilității, implicare și seriozitate;
Experiență anterioară pe ︌︌︌︊︁︎︍︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎un post similar în vânzări constituie un avantaj;
Bune abilități de comunicare, organizare și atenție la detalii;
Bune abilități de învățare și flexibilitate.
Operare calculator.

Descrierea jobului

Printre atribuțiile tale:Identifici dorința clienților de a cumpăra și îi asiști în alegerea bijuteriilor.
Oferi sfaturi clienților cu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂privire la ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂bijuteriile pe care doresc să le achiziționeze.
Ești un reprezentant al brandului, construim un portofoliu de clienți fideli.
Prin informațiile dobândite în urma trainingului, vei oferi o experienta de cumparare care va depăși așteptările clienților.
Finalizezi vânzarea și eliberezi documente justificative.
Participi la inventarierea mărfii din magazin.
Te asiguri că spațiul de lucru în care îți desfășori activitatea arată impecabil.
Completarea și gestionarea întregii documentații a magazinului.
Ce oferim:O perioadă de acomodare și introducere în comunitatea noastră.
Training dedicat, pentru a fi pregătit.
2700 lei net + 600 lei Tichete de masa
Discount de angajat.
Program de lucru flexibil.

Înființată în anul 2010, în Focșani, REINA BIJOU are ca activitate principală comerțul cu amănuntul de bijuterii în magazine specializate. Deschiderea primului magazin a avut loc în orașul de origine, reprezentând primul pas spre succes al unei mici afaceri de familie, dar care, datorită puternicii perspective de dezvoltare, avea să se transforme într-un business de talie națională pe piața bijuteriilor din aur.

12 ani de activitate mai târziu, timp în care ne-am perfecționat planul îndrăzneț de expansiune, impunând, totodată, standarde calitative înalte, numărăm în prezent 6 magazine de bijuterii care deservesc clienți din zone cheie ale țării, respectiv Focșani, Galați, Craiova și Mureș.

REINA BIJOU acționează conform unei strategii de dezvoltare proprii, a interpretării conceptului de „lux accesibil” exact în maniera descrisă de această sintagmă – design spectaculos & prețuri accesibile.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024