Consilier Vanzari Belher - Baneasa Shopping City si Pache Protopopescu

Belher
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de domeniul beauty care să se alăture echipei noastre.

Vei beneficia de un pachet salarial motivant, training-uri de specializare și oportunități de avansare în
cadrul companiei.

Vei face parte dintr-o echipă dinamică, care își propune să creeze magie în fiecare zi.
Rețeaua de magazine și saloane Belher, dedicată frumuseții și încrederii în sine, oferă clienților săi o
experiență unică de peste 10 ani.

CERINTE:
  • Experiența anterioară în vânzari sau în domeniul beauty reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Atitudine proactivă și orientare către client;
  • Capacitatea de a oferi consultanță personalizată și de a identifica nevoile și preferințele clienților;
  • Disponibilitate pentru program flexibil, specific centrelor comerciale.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Consilierea clienților în alegerea extensiilor, perucilor, accesoriilor si produselor specifice de îngrijire,
  • potrivite nevoilor și preferințelor lor;
  • Îndeplinirea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃︁︀obiectivelor de vânzări;
  • Întocmirea rapoartelor specifice activității de vânzare;
  • Gestionarea stocurilor;
  • Asigurarea unui aspect plăcut și atractiv al locației Belher.
Locatii:

Baneasa Shopping City
Pache Protopopescu nr. 6

BENEFICII:
  • Pachet Salarial motivant;
  • Bonusuri în funcție de performanțele care îți recunosc eforturile și rezultatele;
  • Bonuri de masă, bonus de ziua de naștere și prime de sărbători;
  • Acces la toate produsele și serviciile oferite de Belher;
  • Posibilități de promovare în cadrul companiei;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ.

BelHer s-a născut din dragoste pentru păr. Produsele comercializate de BelHer sunt recomandate de
hairstylisti de top și preferate de majoritatea persoanelor publice din România și nu numai:

- Extensii din păr natural Remy și din păr sintetic;
- Accesorii din păr natural și din fibră sintetică;
- Peruci par natural si fibra sintetică.
- Accesorii extensii și produse îngrijire extensii.
- Aparate pentru coafat: ondulatoare, plăci de păr.

Oferim produse de top la prețuri avantajoase. Belher consideră extensiile de păr ca fiind cel mai important
accesoriu pentru femeia modernă și de aceea credem cu tărie că un păr sănătos, strălucitor și cu volum,
este un păr perfect.

Dezvoltarea și popularitatea, mereu în creștere a magazinului, au la bază părerile pozitive ale miilor de
cliente Belher, calitatea ridicată a produselor și gama foarte variată a acestora.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024