Gratis

Consilier si suport Clienti

Wunder Haff SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distribuitiva, simt pentru detaliu
Persoana placuta.
Calm, diplomat, rational
Gandire ︋︆︉︉️︎︄︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎analitica
Disciplinat si ordonat
Utilizarea calculatorului, a Internetului, Windows si pachetul Office

Descrierea jobului

Cautam o persoana pentru postul de consilier de vanzari. Daca iti place sa stii cum functioneaza si la ce se ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︈︃​︀folosesc toate sculele electrice atunci esti potrivit pentru acest post.
Mai concret, principalele implicatii ale postului sunt:

A. Munca de consiliere, prin chat, telefon sau direct in show room.
B. Oferirea de consultanta tehnica (caracteristici produse, mod de functionare, destinatie etc) si de consultanta comerciala (livrare, plata etc)
C. Verificarea periodica a informatiilor afisate pe site si corectarea lor.
D. Introducerea de produse noi pe site
E. Participarea la diverse proiecte.
F. Salariu atractiv, program flexibil, echipa dinamica.

Suntem cel mai mare site de comert online din domeniul de Scule Electrice si domenii adiacente, cu e experienta de peste 7 ani in domeniu. Echipa noastra este tanara si dinamica.
Oferim produse sub brandurile Makita, Hitachi, Bosch, DeWalt, Metabo, Telwin, Fiac, BGS.
Activitatea noastra este in continua expansiune.

Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 9 Aug. 2024