Gratis

CONSILIER SERVICII CLIENȚI(casier)

Decathlon Romania
10 poziții

Candidatul Ideal

Decathlon România caută Casieri pasionați de sport!

Ești pasionat de sport și îți place să oferi servicii excelente clienților? Alătură-te echipei noastre Decathlon, unde vei contribui la crearea unei experiențe unice pentru fiecare client care ne trece pragul!

Ce căutăm?

  • Pasiune pentru sport și dorința de a împărtăși acest entuziasm cu clienții.

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client.

  • Atitudine pozitivă și dorința de a lucra într-o echipă dinamică.

De ce să te alături Decathlon? La Decathlon, îți oferim oportunitatea de a lucra într-un mediu energic, unde pasiunea pentru sport este în centrul a tot ceea ce facem. Te vei dezvolta profesional și vei face parte dintr-o echipă dedicată.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor include:

  • Oferirea celei mai bune experiențe clienților noștri, pentru a-i fideliza și a-i inspira să revină.

  • Găsirea soluțiilor potrivite pentru nevoile fiecărui client, prin produse durabile și dedicate sportului lor preferat.

  • Asigurarea unui suport excelent în procesul de plată, adaptat cerințelor fiecărui client.

  • Întâmpinarea și salutarea clienților la sosire și plecare, creând o relație de loialitate cu aceștia.

  • Gestionarea comenzilor online, oferind clienților o experiență de cumpărături integrată și de succes.

  • Mulțumirea clienților omnicanal, oferind soluții complete de produse și servicii care să le îndeplinească nevoile;

  • Cunoașterea și respectarea procedurilor de încasare, deschidere și închidere de zi și de lună, pentru toate tipologiile de case de marcat din cadrul magazinului;

  • Cunoașterea și aplicarea procedurilor referitoare la fluxurile monetare: întocmire registru de case, justificarea erorilor de încasare, procedura rambursare TAX Free, întocmirea documentelor fiscale (facturi de vânzare, facturi de retur etc.), arhivarea documentelor fiscale.

Ce iti oferim:

- un mediu de muncă activ cu posibilități multiple de dezvoltare;

- program de lucru variat și flexibil, in 2 schimburi: full time - 8h;

- training-uri locale și naționale;

- teambuilding-uri și întâlniri cu echipa pentru a practica sport împreună;

- asigurare medicală privată;

- asigurare de viață;

- reducere la produsele mărci proprii;

- program intern de recomandări viitori angajați, cu recompensa financiara;

- bonuri de masă;

- pachet salarial individualizat, bazat pe propriile performanțe;

- bonus lunar, în funcție de performanțe;

- oportunitatea de a investi în companie prin sistemul de acționariat.

Dacă te regăsești în acest rol, te așteptăm să ne împărtășești entuziasmul tău pentru sport și să aplici la Decathlon!

Decathlon este dе peste 15 ani pe piața dе retail sportiv din România, fiind actual lider dе piata, avand o viziune clară: Să facem sportul accesibil în România!

La nivel mondial suntem 97.000 de colaboratori, dintre care peste 1500 din România, care activează în peste 11 domenii de activitate (retail, marketing, IT, producție, logistică, etc.), toți fiind uniți de o dorință comună, aceea de a face inimile oamenilor să bată pentru sport.

Am adunat în jurul nostru oameni fantastici, pasionați de sport, plini de viață și astfel am creat un mediu de lucru deschis, în care le oferim colegilor noștri tot sprijinul necesar pentru dezvoltarea lor personală și profesională. Suntem constant în căutare de noi coechipieri care să aducă valoare companiei, care să provoace modul în care lucrăm astăzi și să ajungă liderii Decathlon de mâine.

Daca vrei sa afli mai multe detalii despre modul in care Decathlon prelucreaza datele tale personale in scop de recrutare, acceseaza Politica de confidentialitate de pe https://cariere-decathlon.ro/. Prin apasarea butonului "Aplica" declari ca ai luat la cunostinta politica noastra de confidentialitate.

Publicat 12 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 11 Nov. 2024