Gratis

Consilier MIcrocreditare

Filbo
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în microcreditare, obligatoriu în lucrul cu persoane juridice;
  • Abilitatea de a înțelege și analiza rapid o afacere;
  • Capacitate excelentă de rezolvare a problemelor în mod prompt;
  • Dinamism și orientare spre rezultate;
  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Cunoașterea bună a instrumentelor Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări la clienți.
Dacă ești o persoană autonomă, comunicativă și cu experiență în microcreditare hai să discutăm. Daniela Petran își dorește să te cunoască și să faceți echipă împreună ca să dezvoltați relația cu cliențiii la #UrmătorulNivel!
Aplică aici sau trimite cv-ul către cariere@filbo.ro

Descrierea jobului

De ce să ni te alături?
Impact:
Contribui la dezvoltarea micilor antreprenori români, care își vor canaliza energia și timpul ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃asupra strategiilor de succes.
Inovație: Experimentezi mediul inovativ asemănător unui startup, în cadrul unei companii stabile.
Mobilitate: Lucrezi mai ușor când ai mașină de serviciu și imprimantă mobilă, de oriunde vrei.

Beneficii:
Performanță: Bonus lunar în funcție de îndeplinirea obiectivelor.
Extra: Bonuri de masă de 30 lei/zi.
Dezvoltare: Crești alături de noi pe măsură ce ne extindem echipa și portofoliul de produse.
Sănătate:
Beneficiezi de abonament medical la Regina Maria.
Grijă: Ai zi liberă de ziua ta de naștere – sărbătorești realizările și îți planifici următorul an.

Vrem să le redăm antreprenorilor timpul necesar pentru a-și crește afacerea, așa că dezvoltăm o platformă fintech care să le pună la dispoziție toate resursele necesare într-un ecosistem integrat de soluții financiare. Căutăm Consilier Microcreditare care să se alăture echipei noastre în special în Craiova, Constanța, Alba Iulia, Bacău sau București, dar și în alte orașe din țară.

Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024