Gratis

Consilier Juridic

SPEED TRANSFER

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul juridic;
Minimum 1 an experienta in domeniul juridic;
Microsoft office –Word; Excell;
Abilitati excelente de comunicare scrisa si orala;
Seriozitate si punctualitate;
Abilitati de planificare, organizare si prezentare;
Atentie deosebita la detalii;
Capacitate de a respecta termenele limită și de a gestiona sarcini multiple.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Ofera consultanta si asistenta juridica pe probleme de contracte de inchiriere/ acte aditionale la contractele de inchiriere;
Asigura ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈redactarea documentelor si informatiilor juridice solicitate in departamentele din cadrul societatii;
Intocmeste formalitatile prevazute de lege, asigurand inregistrarea documentelor la ONRC, ANAF ( deschideri/inchideri puncte de lucru/prelungirea acestora prin acte aditionale la contractele de inchiriere;
Verifica respectarea conditiilor si termenelor contractuale pe toata durata contractului dintre societate si beneficiari;
Redacteaza corespondenta catre beneficiari si /sau furnizori;
Evalueaza problemele contractuale, pregateste si redacteaza notificarile de inchidere puncte de lucru, formuleaza raspunsurile la reclamatii ( dupa caz).
Mentinerea relatiei cu proprietarii de spatii comerciale;
Intocmirea contractelor de refacturare a energiei electrice pentru punctele de lucru ( dupa caz);
Intocmire Regulament campanii promotionale, pregatirea procesului/finalizarea procesului de campanie promotionala impreuna cu Notarul companiei.

Beneficii: Salariu fix+tichete de masa( 35 lei/ticket); asigurare medicala, bonusuri de Paste si Craciun

Speed Transfer este o companie care isi desfasoara activitatea la nivel national, in domeniul serviciilor financiare, prin oferta adresata clientilor persoane fizice privind servicii de transfer de bani online cu numerar in Romania si in intreaga lume, servicii de schimb valutar cu numerar pentru persoane fizice.

Speed Transfer Financiar a dezvoltat servicii in sfera financiar-bancara, carduri de credit, operatiuni de plata, schimb valutar in numerar si in cont pentru persoane fizice si persoane juridice.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024