Gratis

Consilier Juridic

Casa cu Tei Rrezidential

Candidatul Ideal

- punctual, serios, calm, profesional
- cunoaste sau a avut intersectii cu domeniul imobiliar
- este implicat, loial, activ, comunicativ, constiincios
- e motivat să castige bonusuri din vanzari

Descrierea jobului

- redacteaza adrese, contracte, intampinari
- gestionarea dosarelor de instanta
- desfasoara operatiuni cu Registrul Comertului
- comunica cu clientii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si participă activ la prezentările imobiliare imobiliare

Descrierea companiei

Dezvoltator - Urbanistică Imobiliară.

Casa cu Tei Rezidențial este prezență în piața imobiliară din 2005.
Am dezvoltat 14 cartiere lângă București și continuăm să o facem.

Sloganul nostru: Contruiește o casă, plantează un copac.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024