Gratis

Consilier Juridic, Functionar, Secretar

Birou Executor Judecatoresc Iordache
3 poziții

Candidatul Ideal

Oportunintate de carieră dacă deții:
- Inteligență IQ și inteligență emoțională EI
- ​​​​Capacitate de adaptare și rezistență la stres;
- Atitudine proactivă;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Simț al responsabilității.

Descrierea jobului

Membrii echipei se bucură de:
- Șansa dezvoltării personale, profesionale și financiare continue;
- Apartenența la un colectiv de elită;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- Sprijin specializat, programe de instruire, feedback și ︁îndrumare profesională constante;
- Autonomie, impact și influență asupra activităților ​​​desfășurate;
- Acces la programe informatice moderne;
- Oportunitatea de a participa la teambuildinguri.

Responsabilități:
- Facilitarea, pregătirea și gestionarea actelor procedurale necesare executării silite a hotărârilor judecătorești, contractelor de credit bancare și a altor titluri executorii;
- Comunicarea cu părțile litigante implicate în proces și acordarea consultațiilor juridice de specialitate;

Biroul Executorului Judecătoresc Iordache Ion este specializat în îndeplinirea activităților de executare silită și a celor conexe, împreună cu o echipă de elită, care cooperează cu specialişti ai domeniilor adiacente din instanțe și parchete precum și cu avocați, experți, notari, organe ale forţei publice.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024