Gratis

Consilier de Piese Schimb - Volvo

AUTOGLOBUS 2000

Candidatul Ideal

  • Spirit comercial si cunostinte tehnice auto
  • Experienta relevanta in identificare piese schimb in diverse platforme (Constructor, Partslink, etc)
  • Domiciliu stabil in Timisoara sau in zonele limitrofe
  • Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre clienti
  • Dornica dе un job stabil pe termen mediu
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

  • proceseaza comenzile de service de la programare pana la livrarea masinii catre client
  • identifica piese de schimb ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si intocmeste antecalculatii
  • comanda, receptioneaza piesele de schimb pentru comenzile de service si pentru stoc
  • asigura un stoc optim si vandabil, corelat cu vanzarile din service
  • comanda, livrare si decontare accesorii
  • proceseaza comenzile de garantie si gestioneaza campaniile de rechemare constructor
Beneficii
  • salariu de baza net de la 3.000 Ron la 4.500 functie de experienta si profilul candidatului
  • bonus de performanta functie de anumiti indicatori
  • bonuri de masa 800 Ron/luna
  • pachet de servicii medicale private
  • mediu de lucru profesionist (locatie noua, instrumente de lucru moderne) cu posibilitate de dezvoltare profesionala si avansare in cariera
  • decontare transport pentru cei din zonele limitrofe orasului

  • Auto Cardo este dealer autorizat Volvo din 2023, parte din grup Autoglobus
  • Locatie in zona de sud a orasului in polul auto de pe Calea Sagului
  • Grup de firme in continua expansiune
  • Ne mandrim cu faptul ca suntem transparenti si onesti si pretuim in egala masura oamenii si rezultatele!

Aplica acum! https://www.autoglobus.ro/cariere.html

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024