Gratis

Confectioneri Producție Textile

MLH CREATION FACTORY srl
10 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm Operatori/confectioneri Producție pentru Linia de Export și Atelier de Creație
Descrierea postului:
Compania noastră, un lider în industria de producție vestimentară, caută 5 operatori cu experiență pentru a se alătura echipei noastre pe linia de export și în atelierul nostru de creație. Dacă ai atenție la detalii, ești pasionat de calitate și ai experiență minimă de 1 an în domeniul cusutului, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Executarea unei serii de operații specifice pe linia de producție în serie, cu accent pe articole vestimentare damă, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁în special rochii de seară.
  • Lucrul cap-coadă în atelierul de creație pentru piese unicat.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate în fiecare etapă a procesului.
  • Monitorizarea și raportarea eventualelor neconformități.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de producție eficient.
Cerințe:
  • Experiență minimă de 1 an în cusut serie și/sau cap-coadă pentru articole vestimentare damă.
  • Atenție sporită la detalii și capacitatea de a urma instrucțiuni precise.
  • Experiența în lucrul pe linia de producție, preferabil pe linia de export, constituie un avantaj.
Alte detalii:
- Localizare fabrica - incinta ELECTROMAGNETICA Business Park( facilitati de tip bufet, cantina, spital, sala de sport, gradinita) vizavi de LIBERTY CENTER, Rahova
- Mijloace de transport multiple - tramvaiele 8, 11, 23, 25, 32 si cu autobuzele 117, 173 si 220.
- Program: Luni-Vineri 8.00-16.30 cu pauza de masa 30min la 12.30
Fabrica dispune de 2 linii de producție (unde se lucrează în serie) și un atelier de creație (unde se lucrează cap-coadă).

Descrierea companiei

Maria Lucia Hohan - www.marialuciahohan.com
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024