Gratis

Community Manager

HR Broker

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, căutam un Community Manager pasionat și dedicat. Rolul principal al Community Manager-ului este să construiască, să gestioneze și să dezvolte comunitatea online și offline și să asigure o comunicare eficientă și constantă cu membrii acesteia.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în roluri similare.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Abilitatea de a gestiona multiple sarcini și de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Creativitate și capacitatea de a genera idei noi.
  • Experiență în utilizarea unor instrumente de management al comunității și al analizei datelor
  • Experiență în utilizarea unui CRM

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Monitorizarea și moderarea discuțiilor pe grupuri de social media și alte platforme online.
  • Răspunderea promptă la întrebările și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈comentariile membrilor comunității.
  • Implementarea regulilor comunității și asigurarea respectării acestora.
  • Organizarea și promovarea de evenimente online și offline pentru comunitate.
  • Monitorizarea și raportarea performanțelor comunității utilizând instrumente analitice.
  • Gestionarea documentelor financiare primare în relația cu membrii comunității
  • Colectarea feedback-ului de la membri și furnizarea de rapoarte echipei de management pentru îmbunătățirea strategiilor.
  • Asigurarea unui suport excelent pentru membrii comunității.
  • Participarea la evenimentele organizate pentru comunitate.

Beneficii:
  • Salariu competitiv.
  • Comisioane și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

Prin transmiterea CV-ului, sunteți de acord ca HR Broker (Strategic Management Broker) să prelucreze datele dvs. cu caracter personal în scopul recrutării de personal. Potrivit legislației aplicabile, aveți dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. cu caracter personal, rectificarea, restricționarea, ștergerea și portabilitatea acestora, dreptul de a vă opune prelucrării, precum și dreptul de va retrage consimțământul (dacă prelucrarea se efectuează în baza acestui temei), trimițându-ne o cerere prin email. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de către HR Broker (Strategic Management Broker) puteți găsi pe site-ul HR Broker.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 4 Iul. 2024