Gratis

Comisioner (Bellboy) - Lol et Lola Hotel ***

Bon Ton Hotels SRL

Candidatul Ideal

Lol Et Lola Hotel*** cauta super coleg pentru postul de Comisioner (Bellboy)

Comisioner:
Esti super colegul nostru daca:

- Esti punctual si responsabil;
- Esti o prezenta placuta;
- Cunosti minim o limba de circulatie internationala, de preferat limba engleza la nivel mediu-avansat;
- Ai un comportament atent si ospitalier fata de clienti;
- Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Comisioner:
Sarcinile tale vor fi urmatoarele:

- Participi la protocolul de primire si plecare al turistilor;
- Transporti bagajele ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄clientilor;
- Asiguri servirea clientilor la mic dejun sau la conferinte;
- Conduci clientii in camera si le prezinti dotarile si facilitatile camerelor si ale hotelului;
- Indeplinesti, la cerere, diverse comisioane: expediere corespondenta, livrare/ridicare documente de la parteneri;
- Verifici minibarurile dupa plecarea clientilor.

Iti oferim:
- Pachet salarial motivant;
- Prime si bonusuri in functie de activitate si performanta;
- Mediu de lucru stabil, placut, alaturi de o echipă profesionista.

Pus pe picioare de o echipa cu o vasta experienta in managementul ospitalitatii, care administreaza, de altfel, si cunoscutele hoteluri Capitolina City Chic si Aparthotel Gutinului, LOL et LOLA HOTEL propune un alt mod de cazare in inima orasului Cluj-Napoca. Dorinta personalului LOL et LOLA HOTEL de a depasi zi de zi asteptarile clientilor care ne trec pragul dublata de farmecul cosmopolit al hotelului nostru sunt ingredientele care dau unicitate acestui spatiu in care iau nastere experiente memorabile.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024