Gratis

Cold Caller/Operator Telefonic part time

PRUNĂ ENTERPRISE S.R.L.
150 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană entuziastă și determinată, care își dorește să învețe și să crească într-un mediu dinamic de marketing. Nu căutăm neapărat experiență, ci atitudinea potrivită. Iată câteva dintre trăsăturile și abilitățile pe care le apreciem:

1. Comunicator Eficient:

Abilități de comunicare excelentă: Îți place să vorbești cu oamenii și știi să transmiți un mesaj clar și convingător.
Ascultare activă: Înțelegi nevoile și preocupările clienților și știi cum să răspunzi prompt și eficient.

2. Atitudine Pozitivă și Proactivă:

Entuziasm și motivație: Ești plin de energie și ai o atitudine pozitivă, care te ajută să depășești orice obstacol.
Dorința de a învăța: Ești deschis să înveți lucruri noi și să te dezvolți, fie că este vorba despre abilități tehnice sau despre strategii de comunicare.

3. Capacitate de Organizare:

Gestionarea eficientă a timpului: Poți să-ți organizezi ziua de lucru și să gestionezi eficient apelurile și programările.
Atenție la detalii: Ești atent la informațiile pe care le gestionezi și te asiguri că programările și datele sunt corecte.

4. Adaptabilitate și Flexibilitate:

Deschis la schimbări: Te adaptezi ușor la schimbările din mediul de lucru și ești confortabil să lucrezi într-un program flexibil.
Autonomie: Poți lucra independent, dar colaborezi bine și cu ceilalți membri ai echipei.

5. Orientat către Rezultate:

Focus pe obiective: Ești motivat de atingerea și depășirea obiectivelor stabilite.
Perseverență: Nu te lași descurajat de refuzuri și continui să cauți noi oportunități de succes.

6. Echipament Tehnologic de Bază:

Comfortabil cu tehnologia: Ai cunoștințe de bază în utilizarea unui calculator, gestionare a apelurilor și calendarului.

Descrierea jobului

Suntem o firmă de marketing aflată în creștere și căutăm persoane energice și motivate pentru a se alătura echipei noastre ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈ca Cold Caller/Operator Telefonic. Acesta este un job simplu și direct, ideal pentru oricine dorește un loc de muncă flexibil, fie că ești interesat de un program part-time sau full-time.
Ce Vei Face:
Contactarea clienților: Vei suna potențiali clienți folosind baza noastră de date. Nu trebuie să îți faci griji pentru găsirea contactelor – noi le avem pregătite pentru tine.

Folosirea unui script: Vei avea la dispoziție un script simplu și eficient care te va ghida în conversațiile cu clienții. Acest script este conceput pentru a te ajuta să comunici clar și să obții cele mai bune rezultate.

Programarea întâlnirilor: După ce discuți cu potențialii clienți, vei stabili întâlniri pentru echipa noastră de vânzări direct în calendarul nostru. Totul este simplu și organizat.

Beneficii pentru Tine:

Program flexibil: Poți lucra în funcție de disponibilitatea ta, fie că preferi un program part-time sau full-time.

Formare completă: Nu ai nevoie de experiență anterioară. Îți oferim toată instruirea necesară pentru a avea succes în acest rol.

Mediu de lucru prietenos: Vei face parte dintr-o echipă dinamică, unde fiecare membru este apreciat și susținut.

Posibilități de avansare: Dacă îți place ceea ce faci și ai rezultate bune, există oportunități de a avansa în cadrul companiei noastre.

Compensație competitivă: Oferim un salariu atractiv, plus bonusuri bazate pe performanță. (la cerere si comision din vanzari)

Ce căutăm:

Abilități de comunicare: Ești confortabil să vorbești la telefon și să stabilești relații cu potențialii clienți.

Atitudine pozitivă: Ai o atitudine proactivă și ești deschis să înveți lucruri noi.

Capacitate de organizare: Te descurci să gestionezi programarea întâlnirilor și să ții evidența acestora.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să începi o carieră în marketing, te invităm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi pentru mai multe informații.

Aplică acum și începe o nouă aventură profesională alături de noi!

Descrierea companiei

Despre Noi

Suntem o firmă de marketing dinamică și inovatoare, dedicată să ajutăm afaceri de toate dimensiunile să își atingă potențialul maxim prin strategii de marketing personalizate și eficiente. Cu o echipă pasionată și creativă, ne concentrăm pe construirea de relații durabile cu clienții noștri, oferind soluții care să genereze rezultate reale.

Misiunea Noastră:

Misiunea noastră este să transformăm fiecare interacțiune într-o oportunitate de creștere. Credem că succesul clienților noștri este direct legat de succesul nostru, de aceea investim timp și resurse pentru a înțelege nevoile fiecărei afaceri și pentru a dezvolta strategii care să le propulseze către noi înălțimi.

Ce Ne Deosebește:

Abordare Personalizată: Fiecare client este unic, iar noi ne adaptăm strategiile în funcție de specificul și obiectivele fiecăruia.
Inovație Continuă: Ne menținem în fruntea trendurilor de marketing și căutăm mereu noi metode de a ne îmbunătăți serviciile.

Colaborare Strânsă: Considerăm că parteneriatele solide se bazează pe comunicare deschisă și încredere reciprocă. De aceea, colaborăm îndeaproape cu clienții noștri pentru a le oferi cele mai bune soluții.

Mediul de Lucru:

La noi, vei găsi un mediu de lucru prietenos și colaborativ, unde fiecare membru al echipei este încurajat să își exprime ideile și să contribuie la succesul colectiv. Credem în dezvoltarea profesională și personală și oferim oportunități constante de învățare și creștere.

De Ce Să Ni Te Alături:

Alăturându-te echipei noastre, vei avea ocazia să faci parte dintr-o companie care pune preț pe inovație, creativitate și rezultate. Ne mândrim cu un echilibru sănătos între muncă și viața personală, precum și cu flexibilitatea de a lucra într-un mod care să te avantajeze.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024