Gratis

Colaborator Sales B2B

REI INTERNATIONAL CONSULTING
5 poziții

Candidatul Ideal

Vrei sa iti extinzi reteaua si sa colaborezi cu o echipa de experti in accesarea fondurilor nerambursabile?
Suntem in cautare de consultanti care doresc sa se alature echipei REI si sa contribuie la succesul clientilor nostri!

Descrierea jobului

Cerinte:
• Minim 5 ani experienta in domeniul vanzarilor B2B sau a consultantei
• Abilitati excelente de comunicare si negociere
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀• Abilitatile de autogestionare si dorinta de invatare sunt esentiale pentru a reusi in acest rol
• Capacitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa
• Atitudine proactiva si orientare catre rezultate
• Studiile finalizate in domenii precum economic, business, juridic, management sau comunicare, reprezinta un avantaj

Responsabilitati:
• Promovezi serviciile de consultanta oferite de companie
• Identifici si atragi noi clienti interesati sa acceseze fonduri nerambursabile
• Oferi solutii clientilor, ghidandu-i prin procesul de obtinere a fondurilor nerambursabile
• Dezvolti si mentii relatii solide cu clientii, asigurand o comunicare constanta si eficienta cu acestia
• Negociezi contractele si oferi solutii personalizate in functie de nevoilor clientilor

Beneficii oferite:
• Vei avea oportunitatea de a te dezvolta intr-o echipa de profesionisti si vei primi suport si training continuu pentru a avea asigurat succesul in rolul de consultant
• Vei face parte dintr-un grup extins de consultanti care ofera multiple sanse de a stabili conexiuni valoroase
• Pe langa comisioane atractive, atat pe termen scurt, cat si pe termen lung, proportionale cu efortul investit, vei beneficia si de un venit fix
• Vei fi partener, iar castigurile tale vor fi compuse dintr-o parte fixa de 2500 lei si din comisioanele obtinute din vanzari

Daca esti pasionat de vanzari si consultanta si iti doresti sa ajuti companiile sa acceseze fonduri nerambursabile pentru a-si dezvolta afacerea, te invitam sa aplici si sa ne impartasesti experienta ta.

REI INTERNATIONAL este parte a unui grup de companii de consultanta cu peste 10 ani
de experienta, 13 birouri regionale, 80 colegi si cu proiecte complexe gestionate, cea
mai mare valoare avand-o ETI EUROPEAN FOOD-36 mil euro.
Este o companie axata pe proiecte de investitii - hale de productie, hoteluri, dar si
energie si infrastructura publica in intreaga tara.
Potrivit cifrelor din 2021 si 2022 suntem in top 3 companii de consultanta din Romania. www.reigrup.ro
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024