Gratis

COLABORARE MEDIC STOMATOLOG

IDENTISTRY DENTAL CLINIC SRL

Candidatul Ideal

• Absolvent al facultății de medicină dentară
• Experiență de minim 2-3 ani în stomatologia generală (protetică, odontoterapie, endodonție, urgențe)
• Empatie și orientare către nevoile pacientului
• Abilități de organizare și atenție la detalii
• Integritate și profesionalism
• Motivație pentru dezvoltare profesională și personală

Descrierea jobului

Program de lucru flexibil
• Contract de colaborare adaptabil (PFA/CMI/SRL)
• Concedii planificate
• Oportunități de dezvoltare profesională continuă
• ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Procent competitiv corelat cu experiența
• Cabinet recent renovat, cu echipamente moderne
• Locație accesibilă, cu supermarketuri și alte facilități la doar 10 minute de mers cu mașina (Lidl, Carrefour, benzinării)

Cabinetul Stomatologic Nr. 1, inaugurat în 2017 și situat la doar 10 minute de Ploiești Vest, reflectă aspirația noastră spre excelență în domeniul stomatologic. Ne străduim să asigurăm fiecărui pacient o experiență plăcută și relaxantă, într-un spațiu modernizat și echipat cu aparatură de ultimă generație.

Mail pentru CV-uri - cabinetulstomatologic1@gmail.com
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024