Gratis

Colaborare agent vanzari cu PFA / SRL

TOOL GRIND S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Experiență în vânzări, preferabil în domeniul tehnic sau industrial.
  • Abilități excelente de comunicare: Capacitatea de a comunica eficient și de a construi relații solide cu clienții.
  • Disponibilitate de a călatori cu mașina proprie.

Descrierea jobului

Cerințe și responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea serviciilor: Identificarea potențialilor clienți și promovarea serviciilor noastre de reascuțire și recondiționare a ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄sculelor așchietoare.
  • Relații cu clienții: Menținerea și dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și noi.
  • Consultanță tehnică: Oferirea de informații tehnice detaliate despre produsele și serviciile noastre.
  • Realizarea obiectivelor de vânzări: Contribuirea la atingerea obiectivelor de vânzări lunare și trimestriale

Beneficii:
  • Procent din vânzări: Veți primi 10% din valoarea adusă
  • Colaborare flexibilă: Posibilitatea de a lucra într-un program flexibil, adaptat nevoilor dvs.
  • Suport și training: Oferim suport constant și sesiuni de formare pentru a vă ajuta să înțelegeți produsele și serviciile noastre.

Tool Grind este o companie modernă și inovatoare, care oferă servicii de ascuțire și acoperire pentru sculele de așchiere folosite în prelucrarea metalelor.

Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 10 Aug. 2024