Gratis

Cofetar & Ajutor de cofetar

Funnyterie S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana atenta la detalii, care doreste sa lucreze intr-un mediu placut alaturi de o echipa tanara, ai ️︁︁︂️︇︇︇​︊︎︂︈​︁︁︎︎​︋︉︄︄​︁︊︅︆︉︈︎︇︍︅︂︃gasit locul potrivit pentru postul de cofetar sau ajutor de cofetar.
Precum in oricare alt anunt, vom spune si noi ca avem nevoie de la tine de cateva calitati, precum:
Sa oferi seriozitate privind job-ul.
Sa oferi atentie constanta privind retetarul.
Sa te simti bine alaturi de noi, cei doi fondatori.

Descrierea jobului

Oferim:
Mediu de lucru cald și prietenos, unde contribuția ta este cu adevărat apreciată;
Zile de concediu în funcție ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀vechime
Mărire salarială anuală
2 zile libere legate, pe săptămână;

Dolce Strati este un brand nou aparut pe piata ce isi propune sa formeze o echhipa stabila si unita pentru a livra produse de cofetarie premium. Te invitam sa faci parte din echipa noastra!
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024