Gratis

Client Advisor with English - Bucharest

CGS Romania
20 poziții

Candidatul Ideal

Passionate about telecommunications and client interaction.

Fluent in English both speaking and writing.
Great time management and people skills.

Available to work afternoon and night shifts (Free transportation provided after 10:30 PM)

Descrierea jobului

Respond to clients inquiries related to services and processes via phone.
- Resolves clients questions, complaints and requests via ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂phone.
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀- Attention to detail.
- Emphasis on quality and strive towards zero defects within target productivity goals.

Compania americana CGS (Computer Generated Solutions) este unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii de business process outsourcing din lume, prezenta inca din anul 2006, pe piata din Romania. Compania furnizeaza, pe plan local, servicii in 18 limbi straine, avand 7 centre de suport in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Targu-Jiu, Miercurea-Ciuc, Constanta si Galati.

Cei cca. 4.000 de angajati ai CGS Romania interactioneaza zilnic cu clienti din Romania, Germania, Marea Britanie, Spania si alte tari europene, precum si din Statele Unite ale Americii sau Canada.

Principalele servicii oferite de catre CGS Romania sunt customer care, suport tehnic, help desk, telesales si alte servicii externalizate pentru companii care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, IT, banci, asigurari si retail.

Te vei alatura unei echipe entuziaste si dinamice care te va ajuta la dezvoltarea unei carierei de succes, intr-un mediu atractiv de lucru.

Vei participa la sesiuni de formare si training-uri intensive pentru a-ti imbunatati cunostintele si perfectiona skill-urile acumulate pana in prezent, cat si iti vei dezvolta noi abilitati.

Afla mai multe despre politica noastra de confidentialitate, accesand link-ul: http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024