Gratis

OPERATOR COMENZI ONLINE SI GESTIUNE

ECOVENT EXPERT S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Operator Comenzi Online si Gestiune dedicat, care sa preia cu responsabilitate gestionarea comenzilor si a stocurilor. Cautam o persoana atenta la detalii, capabila sa respecte procedurile si sa contribuie la fluidizarea proceselor noastre interne.

DACA ESTI ORGANIZAT SI ATENT LA DETALII, TE VREM IN ECHIPA NOASTRA!

Cerințe:
  • Experienta relevanta intr-un rol similar (gestiune stocuri/comenzi online) reprezinta un avantaj.
  • Abilitati excelente de organizare si respectarea procedurilor stabilite.
  • Atentie sporita la detalii si capacitatea de a gestiona date si documente intr-un mod precis.
  • Cunoștințe de bază in utilizarea sistemelor de gestiune reprezinta avantaj.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a prioritiza sarcinile.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Procesarea si gestionarea comenzilor online intr-un mod precis si rapid.
  • Realizarea bonurilor de consum si efectuarea transferurilor intre ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈gestiuni, asigurand integritatea datelor in sistemele noastre.
  • Inregistrarea receptiilor si actualizarea stocurilor in sistem.
  • Monitorizarea fiselor de service si urmarirea rezolvarii lor pana la final.
  • Colaborarea cu echipele interne pentru a asigura respectarea procedurilor si eficienta proceselor.
  • Gestionarea corecta a stocurilor si resurselor, mentinand o evidenta clara si actualizata.

  • Ce oferim:
    • Mediu de lucru plăcut, profesionist și motivant, într-o echipă tânără;
    • Telefon, Laptop;
    • Salariu atractiv;
    • Bonus trimestrial;
    • Abonament medical privat;
    • Abonament BOOKSTER;
    • Bonuri de masa 40ron/zi;
    • Training on the job pentru dezvoltare;
    • Posibilitate de avansare in functe de gradul de implicare.

    Daca te regasesti in acest profil si vrei sa faci parte dintr-o echipa organizata si eficienta, APLICA ACUM!

    Te asteptam in echipa noastra!

    Grupul Ecovent este format din 3 companii: ECOVENT EXPERT SRL este Reprezentanta oficială în România a Sistemelor de Ventilație cu Recuperare de Căldură PRANA. ECOVENT DISTRIBUTION SRL este distribuitor exclusiv LEVOIT, Dantherm, Oxygen, BSK, ERA, AirRoxy, Helty, Olimpia Splendid precum și distrubuitor al altor producători în domeniul calității aerului. ECOVENT INSTAL SRL este compania care oferă servicii de montaj, mentenanță și service pentru echipamentele comercializate de grupul Ecovent.

    O grup în plină creștere, care pune accent pe evoluția personală a fiecărui angajat oferind multe oportunități de dezvoltare și promovare.

    MISIUNEA ECOVENT - Să fie prima opțiune pentru orcine are nevoie de aer proaspăt și sănătos intro încăpere. VIZIUNEA ECOVENT - Să ajutăm 10 milioane de oameni să aibă un aer mai curat și sănătos în casă.

    Ne bazăm pe 4 VALORI FUNDAMENTALE după care ne ghidăm în ceia ce facem:

    CORECTITUDINEA - Suntem onești și corecți unii cu alții. RESPONSABILITATEA- facem ce am spus că facem. PROACTIVITATEA- Ne implicăm și punem suflet în ceea ce facem. EXPERIENȚA CLIENTULUI- Facem tot ce este necesar pentru a ne ajuta clienții.

    Dacă ești o persoană implicată, veselă și dornică să învețe multe lucruri noi, atunci hai în echipa noastră tânăra și ambițioasă care dorește să aducă un aer mai curat și mai sănătos în casele a 10 milioane de români.

    Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024