Gratis

Casier

Shoebox Product Romania S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Casier
Iti cauti loc de munca? Ne marim echipa!

Office Shoes angajeaza Casieri. Daca esti interesat trimite un CV si te vom programa la un interviu pentru a afla mai multe detalii.

Locatii: Bucuresti, Baia Mare, Suceava, Cluj si Sibiu.

Candidatul ideal:

Fire responsabila si comunicativa;
Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
Punctualitate si dorinta de a lucra in echipa;
Experienta in activitatea comerciala/retail, constituie un avantaj;
Atitudine proactiva in relatia cu clientii.

Descrierea jobului

Casier
Implinirea asteptarilor potentialilor clienti asupra produselor;
Incasarea valorii produselor vandute prin operarea caselor de marcat si emiterea rapoartelor specifice;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin;
Participa la receptia produselor;
Participa la realizarea targetului de vanzare alocat.

Ce iti oferim daca ni te alaturi:

Oferim un salariu atractiv aliniat pietei de retail, in plus tichete de masa cu valoare maxima si un sistem de bonusare modern, precum si reduceri pentru angajati la toate brand-urile comercializate.

De asemenea, oferim suport pe toata perioada de lucru precum si instrumente de lucru moderne ce ajuta la imbunatatirea muncii( scanner, preturi cu afisaj electronic etc. )

Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea companiei

Casier
De la deschiderea sa din 1996, Office Shoes s-a transformat in unul din cele mai mari lanturi de magazine multibrand in sistem de retail din Sud-Estul Europei si este prezentă în nouă țări. Lanțul de retail are în prezent peste 180 de locații în diferite orașe din Romania, Cehia, Polonia, Ungaria, Slovacia, Croaţia, Bosnia & Herțehovina, Serbia și Muntenegru.
In Romania, atât cele 44 de magazine fizice, cât și magazinul online oferă o gamă variată, în continuă creștere, de branduri recunoscute la nivel internațional. Ghidandu-ne in fiecare sezon dupa cererea pietei si din dorinta de a oferi consumatorilor ultimele tendinte in moda, dar si preturi corecte, comercalizam branduri de renume international : Birkenstock, Buffalo, Converse, Dkny, Emporio Armani, Fila, Gant, Geox, Guess, Karl Lagerfeld, Lacoste, Vans, Skechers, CAT, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Pepe Jeans, New Balance, G-Star RAW, Timberland, Rider, Ipanema, Lauren Ralph Lauren Ecko Unltd., Zoo York, Caterpillar, Grendha,Ipanema şi multe altele.
Fiecare brand ofera pantofi, ghete, cizme sau sneakeri, raspunzand astfel cerintelor complexe ale tuturor categoriilor de cumparatori, regasindu-se modele potrivite pentru orice tip de activitate.
Conceptul si imaginea fiecarui magazin sunt primitoare, fiecare brand este usor de identificat, iar modul de aranjare a pantofilor invita la probarea acestora.
Echipa Office Shoes este formată din oameni dedicați, atenți la detalii și profesioniști! Activitatea noastră se bazează pe performață și inovație
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024