Gratis

Casier Supermarket 'Pravalia Bene'

ALFA-COM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienţa într-un post similar constituie un avantaj;
- persoană activă, amabilă, comunicativă, cu iniţiativă.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- aranjează produsele în raft şi răspunde de alimentarea permanentă a raionului;
- cunoaşte magazinul şi produsele din magazin;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- asigură gestiunea corectă şi completă a metodelor de plată şi a produselor la casa de marcat;
- disponibilitate pentru lucrul în două schimburi;
- îndepărtează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- raspunde solicitării clienţilor cu privire la informaţii despre produse şi preţuri;
- asigură curăţenia la locul de muncă.

BENEFICII:
- mediu de lucru plăcut;
- posibilitatea dezvoltării profesionale;
- pachet salarial motivant;
- instruire la locul de muncă.

SC ALFA-COM SRL este o companie cu traditie in Brasov, avand peste 10 ani experienta in domeniul vanzarilor. In 2013 s-a redeschis magazinul alimentar cu specific unguresc, Pravalia Bene, ce dateaza din 1916, in orasul Targu Secuiesc. Traditia este dusa mai departe in 2016, cu deschiderea celui de-al doilea magazin in Brasov, iar povestea va continua in urmatorii ani cu deschiderea celui de-al treilea magazin.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024