Gratis

CASIER STATIE CARBURANTI

SC ACTIVE SUPPORT TEAM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe și competențe specifice:
Amabilitate și orientare către client
Deschidere, profesionalism, punctualitate și perseverență
Dorința de a lucra într-un mediu dinamic, civilizat si placut
Abilități de comunicare și relaționare cu echipa și clienții
Persoana serioasa si implicata care doreste un loc de munca stabil.
Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, în ture 12/24 ; 12/48

Descrierea jobului

Principale responsabilități:
Promoveaza si incaseaza produsele noastre
Orientare spre munca în echipă
Aprovizionare marfă la raft conform standardelor noastre
Gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀corespunzătoare a activității de la casa de marcat
Participarea la activitatea de inventar a magazinului
Susținerea bunei organizări a magazinului

Oferta noastră:
Un post sigur, într-o companie cu retea nationala si internationala
Program flexibil si ture libere
Salariu +sporuri
Bonusuri din vânzări
Bonuri de masă
Contract de munca sigur si serios intr-un mediu de lucru placut

Companie ce activeaza in domeniul serviciilor catre terti, management de personal , comercial si patrimoniu in domeniul distributiei de carburanti.
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024