Gratis

CASIER - parcare Aeroport

Goto Parking S.R.L.

Candidatul Ideal

Competente de lucru:
  • Comunicare,
  • Organizare si prioritizare,
  • Atentie la detalii,
  • Competente digitale - cunoasterea minima a lucrului pe calculator.

Descrierea jobului

  • Incasarea tichetelor de parcare
  • Retragerea banilor din automate si realimentarea conform protocolului
  • Programul de lucru este in ture, inclusiv ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ture de noapte
Beneficii:
  • tichete
  • prime de sarbatori

Descrierea companiei

Cea mai modernă parcare de aeroport din România

GOTO Parking este soluția rapidă, eficientă și sigură de parcare pe termen scurt sau lung - https://gotoparking.ro/
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024