Gratis

Casier/ Lucrator Comercial

Siena Residence S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Descrierea jobului

Casier/ Lucrator Comercial pentru magazin alimentar

Cerinte/atributii:
-abilitati bune de comunicare, orientare catre client, responsabilitate si seriozitate, dinamism si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄spirit de initiativa, atentie distributiva;
- abilitati in organizarea si utilizarea eficienta a spatiului de expunere a marfurilor;
- manipularea mărfurilor in vederea aprovizionarII stocului de marfa la raft, ridicarea marfii din depozit şi livrarea către clienţi, utilizarea adecvata si eficienta a echipamentului de lucru pentru a minimiza daunele aduse stocului şi echipamentului;
- colaborare permanenta cu colegii in vederea unei bune aprovizionari a marfurilor la raft;
- implementarea metodelor si procedurilor de lucru.

Experienta in activitati similare constituie un avantaj, precum si detinerea unei autorizatii ISCIR (dar nu sunt obligatorii).

Beneficii:
- pachet salarial atractiv + tichete de masa de 30 lei/zi
- sanse de promovare
- bonus de recomandare
- contract perioada nedeterminata.

Program in ture, se lucreaza si in weekend.
Adresa: Popesti Leordeni, jud. Ilfov, strada Biruintei, nr. 1

Siena Residence este unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din zona de sud a orașului Bucuresti.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024