Gratis

Casier /Lucrator comercial

S.C. Aqua Fresh Cristal S.R.L

Candidatul Ideal

Persoană foarte serioasă, experiența nu e necesară dar constituie un avantaj, persoană responsabilă, sociabilă și drăguță cu clienții, gestionarea corectă a banilor și dornică de a munci.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

1. Procesarea Tranzacțiilor:
Scanarea și înregistrarea produselor achiziționate de clienți.
Manipularea banilor, inclusiv numerar, carduri de credit/debit ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄și alte forme de plată.
Emiterea chitanțelor.
Asigurarea corectitudinii calculelor și restului dat.

2. Asistarea Clienților:
Oferirea de informații despre produse și promoții.
Rezolvarea problemelor și plângerilor clienților într-o manieră politică și profesională.
Direcționarea clienților către produsele dorite sau către alte departamente.

3. Mentenanța Spațiului de Lucru:
Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.
Reaprovizionarea rafturilor și organizarea produselor.
Monitorizarea și raportarea stocurilor insuficiente.

4. Activități Administrative:
Întocmirea rapoartelor zilnice de vânzări.
Respectarea politicilor și procedurilor companiei.
Participarea la inventarierea periodică a produselor.

Program 2 zile cu 2 libere.
Luni-Vineri 07:00- 21:00
Sâmbătă 08:00-21
Duminică 08:00-19:00

Suntem o companie care oferă seriozitate și care respectă angajatul, echipa noastră este formată din profesioniști dedicați și pasionați, care împărtășesc viziunea companiei de a excela în tot ceea ce facem. Împreună, lucrăm pentru a crea o experiență de neuitat pentru clienții noștri și pentru a continua să creștem și să ne dezvoltăm pe piața competitivă de astăzi.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024