Gratis

Casier/ Lucrator Comercial magazin Pronto AuGust Gara Nord

Pronto AuGust
6 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Căutăm persoane dornice sa lucreze intr-o corporatie romaneasca, sa aibă un loc de muncă stabil, salarii motivante, interesate să inceapa o cariera in comert alimentar, pe postul de casier, lucrator comercial cu posibilitatea de avansare.

Cerinte:
  • Experienta in comert domeniul alimentar;
  • Abilitati pentru vanzari ( amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii )
  • Dornic de a invata lucruri noi si de a se dezvolta profesional in cadrul companiei noastre
  • Comunicativ, sociabil, agreeaza munca in echipa
  • Punctualitate si corectitudine

OPTIONAL:
• diploma lucrator comercial;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • vanzarea de produse si efectuarea activității specifice casei de marcat într-un mod corect
  • recepționarea livrărilor de marfă si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀inventarierea stocului
  • asigurarea curățeniei în magazin
  • completarea în permanență a rafturilor cu marfă pe baza principiului FIFO

Ce va oferim?
  • Pachet salarial corelat cu performanta
  • Bonuri de masa
  • Bonus de loialitate;
  • Bonus prezenta
  • Bonus recomandare;
  • Training pentru dezvoltare profesionala;
  • Posibilitati de invatare si dezvoltare in cadrul companiei.
  • Program de lucru flexibil in ture alternative

Pronto August este expertul în proximitate, având cea mai extinsă rețea de magazine de proximitate autohtone, din București.

Misiunea noastră este să aducem de casele bucureștenilor aproape tot ceea ce au cu adevărat nevoie și să îi servim repede și bine. Toate cele 10 magazine ”August” sunt situate în București. Peste 10.000 de clienți ne trec zilnic pragul pentru că știu că la noi găsesc cea mai bună selecție din produsele și serviciile de care au nevoie și pentru că le facem viața mai ușoară.

Promisiunea noastră de valoare este timpul: clienții noștri pot găsi aproape tot ce au nevoie în magazinele noastre în maxim 3 minute, putând astfel să se bucure de mai mult timp de calitate, adică să iubească, să creeze, să viseze!
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024