Gratis

Casier Jocuri Arcade - 3000 RON net

Rasco Management SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

• absolvent de studii medii;

• aptitudini de comunicare excelente;
• claritate în exprimare;
• capacitate de a învăța rapid;
• atenție distributivă și atenție la detalii;
• atitudine orientată către client;
• seriozitate și spirit de echipă;
• aspect îngrijit;
• disponibilitate pentru program de lucru în ture;
• experiența nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.
• abilitati tehnice de baza constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-supravegheaza sala de jocuri;
-intampina clientii cu amabilitate si profesionalism;
-acorda asistenta clientilor si explica regulile de joc;
-promoveaza promotiile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀si ofera detalii clare clientilor;
-efectueaza vanzarea cardurilor de joc; opereaza casa fiscala si gestioneaza incasarile in numerar si cu cardul

Astrokids este noua sala de jocuri Arcade pentru toate varstele din incinta Electroputere Parc
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024